Kurumsal

2019 yılında Bodrum’un ilk Bosch deneyim mağazası olarak ticari hayatına başlayan Seçkin Dayanıklı Tüketim Malları, 15 yılı aşkın süredir satış ve pazarlama alanında kazandıkları profesyonel deneyimlerini mağazacılık sektörüne aktarmayı hedefleyen Burcu ve Engin Seçkin tarafından kurulmuştur.
Yıllardır tüketicilerin güvenini kazanan ve “Yaşam için teknoloji” sloganıyla yaşamımızı kolaylaştıran ürünler sunan ve Avrupa’nın bir numaralı ev aletleri markası olan Bosch, kaliteden ödün vermeyen ürünleri, mükemmel teknik özellikleri ve mutlak güvenirliliği ile her zaman tercih sebebi olmaktadır.

Bosch Ev Aletleri, tüketici odaklı yaklaşımı, Türkiye’nin en başarılı müşteri hizmetleri ve servis ağı yönetimi ile tüketicinin ihtiyacı belirleme sürecinden alışverişe ve alışveriş sonrasında hizmetlere kadar tüm aşamalarda yanındadır.

450 metrekarelik bir alana yayılan büyüklüğü ile Bodrum’un en büyük, Türkiye’nin ise 4.büyüklükteki Bosch Deneyim mağazası olan Seçkin DTM’de Beyaz Eşya, Ankastre, Klima sistemleri, Küçük Ev Aletleri ve Philips ürünleri ile 300’den fazla farklı ürün teşhir edilmektedir.

Güleryüzlü ve donanımlı ekibimiz ile en üst seviyede tüketici memnuniyetini sağlamayı amaçlayan Seçkin DTM, sürekli değişen teknoloji ve trendleri takip ederek sürdürebilirliği hedeflemekte ve çağın getirdiklerini en maksimum şekilde yapmaya devam etmektedir.

“Bosch ürünleri size yalnızca günlük yaşamınızı değil geleceğinizi de iyileştiren teknolojiler sunar”